I stało się, osiągnęliśmy cel o którym wszyscy marzyliśmy. Poświęcony czas na wielogodzinne treningi, wyrzeczenia, wytrwałość, motywacja nie poszły na marne. W minioną sobotę odebraliśmy Puchar Polski na gliwickiej hali ARENA.

Pierwszy mecz z drużyną „Balian Wielkopolska”, którego się obawialiśmy nie był taki trudny, sprawił że dobrze weszliśmy w turniej. Skutecznie realizowana taktyka trenera, pozwoliła szybko zdobyć przewagę i utrzymać ją aż do końca meczu. 

Kolejny mecz z drużyną „Grom Ostrów Mazowiecka” – tegoroczny Mistrz Ligi B i znów trafne założenia trenera skierowane na dwóch dominujących zawodników przeciwnej drużyny, dodały nam kolejne 2 pkt. do generalnej klasyfikacji turnieju.

„Four Kings Warszawa”, to drużyna znana z tego, że zawsze walczy do końca bez względu na wynik. Jednak tym razem nie byli w stanie podjąć skutecznej walki z obecnym Mistrzem Polski i stanąć nam na drodze po Puchar Polski.

Ostatni mecz był najtrudniejszym i najważniejszym sprawdzianem naszych umiejętności taktycznych i opanowania emocji na boisku. „Flying Wings Rzeszów” to wielokrotny Mistrz Polski, bardzo doświadczony i zgrany zespół, który w tym meczu postawił na grę defensywną. Spodziewając się takich założeń przeciwnika, mieliśmy opanowane ataki na Strefę co było kluczem do sukcesu. Chwilami wyrównana walka skutecznie podnosiła poziom emocji zarówno na boisku jak i na ławce rezerwowych oraz wśród kibiców oglądających mecz online. Przewagą 9 pkt. pewnie sięgamy po trofeum.

Nasz tegoroczny sukces, na który pracowała cała drużyna to efekt pracy doświadczonego trenera Janusza Kozaka, dobrego zarządzania Prezesa Daniela Wilka, zaangażowania całego Staffu oraz ciężkiej pracy zawodników podczas treningów i zgrupowań. Był to dla nas najlepszy sezon w całej historii klubu IKS JEŹDŹCY.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów, darczyńców oraz partnerów dzięki którym możemy trenować, rozwijać się oraz realizować wspólnie wyznaczone cele.

Dziękujemy!