W dniach 2-3.11 w Warszawie odbył się Turniej Pucharowy Rugby na Wózkach. Po fazie grupowej gdzie rozegraliśmy 3 mecze / 2 wygrane zapewniły nam niedzielną walkę o finał. Przeciwnik okazał się lepszy i tym sposobem została nam walka o podium w postaci III miejsca. Drużyna Avalon Extreme po ekscytującej walce nie zepchnęła nas z podium i trzecie miejsce w tym trudnym dla nas sezonie zostało osiągnięte.

Jednak 3 miejsce w Polsce to nie koniec zwycięstw, ponieważ głosami pozostałych drużyn ligowych, najlepszym zawodnikiem w kategorii 2,0 – 2,5 pkt. oraz Najbardziej Wartościowym Zawodnikiem na boisku został Łukasz Szałabski! Jest to zasługa jego ogromnego poświęcenia, zaangażowania i wytrwałości które zostały w ten sposób zauważone i docenione. Łukasz jest także doświadczonym zawodnikiem Reprezentacji Polski.

Podsumowując, kończymy Puchar Polski na III miejscu, natomiast w rankingu końcowym Polskiej Ligii Rugby na Wózkach zajmujemy także III miejsce. Jest to dla nas bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę różne tegoroczne poważne problemy.

Gratulujemy całej naszej drużynie tj. zawodnikom, trenerowi, Staffowi, kibicom oraz oczywiście sponsorom i darczyńcom, którzy wspomagają dążenie do sukcesów naszej drużyny. Każda forma wsparcia naszego Klubu jest wykorzystana na rozwój i napędza naszych zawodników do walki.

Dziękujemy również wszystkim, którzy oddali na nas swój 1 % podatku!